Ryk silników wybrzmiewał 10 maja na Otwarciu Sezonu Motocyklowego w Barnowie.
Świetna atmosfera, mnóstwo motocykli, dobra muzyka i wspólnie spędzony czas sprawiły, że ten dzień na długo zostanie w pamięci.
Dziękujemy wszystkim za obecność i wspólne rozpoczęcie sezonu!

Zapraszamy do oglądania zdjęć z tego niesamowitego wydarzenia

Do zobaczenia za rok :)